Zdrowie i Uroda!

Przez życie wędrujemy na własnych stopach.

IMG

Ciężkie doświadczenia, które napotykamy na swojej drodze, odciskają swoje piętno w naszych ciałach, zmuszają nas do wykraczania poza dotychczasowe schematy działania. Ślady owych przeżyć zarejestrują stopy.

Pokaż mi swoje stopy a powiem jak możesz żyć zdrowiej.

IMG

Analiza stopy opiera się na założeniu, że ta część ciała w lustrzany sposób odwzorowuje stan zdrowotny wszystkich organów wewnętrznych – doskonale ukazuje sposób, w jaki człowiek „idzie” przez życie.

Wszelkie zmiany chorobowe: odciski, nagniotki, modzele, bruzdy, zmiany na paznokciach, kolor skóry… itp. są dla refleksologa cenną wskazówką. Ciało ludzkie przesyła do stóp informacje o chorobie znacznie wcześniej, niekiedy nawet 2 lub 3 lata zanim choroba uwidoczni się – kiedy zacznie nas coś boleć.
Na stopach doskonale jest widoczne to, co nas już dopadło a co dopiero nam grozi.

Masaż może okazać się ciekawym przeżyciem, sposobem na radzenie sobie ze stresem, ulgą przy wielu dolegliwościach lub odprężeniem po ciężkim dniu. Mięśnie rozluźniają się, krew krąży swobodniej, dostarczając składniki odżywcze do każdej komórki w ciele.

Refleksologia może być stosowana przez całą rodzinę. Dla dzieci i osób starszych techniki te są wyjątkowo korzystne.

W wielu krajach refleksolog zatrudniony jest w szpitalach i placówkach medycznych. Masując stopy wspomaga się leczenie konwencjonalne.

Refleksologia obywa się bez lekarstw, posługuje tylko dłońmi, dlatego stanowi idealną metodę samoleczenia. Łagodzi zarówno długookresowe problemy, jak i nagłe kryzysy.

Zachęcam do skorzystania z dobroczynnego działania leczniczego refleksoterapii:)

.